Join our team

HR Specialist

Printbox

Printbox pozwala drukarniom uruchomić sprzedaż personalizowanych fotoproduktów online. Budujemy platformę SaaS, dzięki temu gwarantując naszym klientom stabilność i skalowalność. Współpracujemy zarówno z małymi firmami, jak i z liderami rynku w ponad 25 państwach na całym świecie. Tworzymy 30-osobowy silny zespół specjalistów, w którym stawiamy, na jakość, a nie ilość. Wierzymy, że podstawą sukcesu jest zgrany zespół utalentowanych i zaangażowanych osób.

Opis stanowiska:

W każdej firmie kluczem do sukcesu jest idealny zespół. Od początku wyznajemy tą zasadę i z pietyzmem prowadzimy każdą rekrutację. Szukamy osoby, która pomoże nam organizować następne procesy i będzie profesjonalnie reprezentować firmę przed kandydatami.

Drugim filarem naszego sukcesu jest dzielenie się wiedzą i duch zespołu. Organizujemy wewnętrzne akademie. Dzielimy się każym gramem wiedzy jaki zdobędziemy. Chcemy pracować efektywnie i otwarcie podchodzić do informacji. Szukamy kogoś, to rozumie to podejście i pomoże je kultywować w firmie.

Z nami będziesz:

  • organizować i prowadzić spotkania rekrutacyjne. Będziesz kreować wygląd procesu,
  • dbać o atmosferę wewnątrz aktualnego zespołu, organizując wyjścia i wydarzenia,
  • zajmować się innymi organizacyjnymi zadaniami,
  • współpracować z zaangażowanym i zmotywowanym zespołem,
  • organizować wewnętrzne i zewnętrze akademie i szkolenia,
  • tworzyć kulturę i procesy wymiany wiedzy,
  • skupiać sie na efektywności a nie bezproduktywnych spotkaniach i niepotrzebnych raportach,
  • pracować na umowie o pracę i mieć możliwość skorzystania z pakietu medycznego i karty sportowej OKSystem.

Szukamy osoby, która:

  • posiada doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji, lub wykształcenie w tym kierunku,
  • jest otwarta na ludzi i lubi z nimi pracować,
  • jest urodzonym organizatorem i osobą pełną energii,
  • jest skrupulatna i efektywna w działaniu,
  • jest dostępna na pełen etat lub min 4/5 etatu.

Jeśli chcesz pracując mieć ogromną wolność, samodzielnie wybierać ścieżkę dojścia do celu, mieć wokół siebie zawsze wspierający i pomocny zespół uśmiechniętych i zadowolonych ludzi, opisz swoje doświadczenia i prześlij aplikację, klikając w przycisk poniżej:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)