Join our team

Junior Frontend and React Developer

Printbox

Printbox pozwala drukarniom uruchomić sprzedaż personalizowanych fotoproduktów online. Budujemy platformę SaaS, dzięki temu gwarantując naszym klientom stabilność i skalowalność. Współpracujemy zarówno z małymi firmami, jak i z liderami rynku w ponad 25 państwach na całym świecie. Tworzymy 30-osobowy silny zespół specjalistów, w którym stawiamy, na jakość, a nie ilość. Wierzymy, że podstawą sukcesu jest zgrany zespół utalentowanych i zaangażowanych osób.

Opis stanowiska:

Tworzymy narzędzie, z którego korzystają ludzie z całego świata. Wymagamy od niego perfekcyjnego usability i pięknego wykończenia. Szukamy osoby, która chce budować komponenty w najlepszym frameworku JS, jakim jest React. Osoby, która pomoże nam rozwijać nasz Frontend, chce budować narzędzie zgodnie z najlepszymi praktykami i świetnymi narzędziami, dzięki którym CSS staje się piękny i wygodny.

Z nami będziesz:

  • tworzyć ekrany aplikacji React.js i React Native,
  • pracować nad złożonym projektem, budowanym zgodnie z najlepszymi praktykami. Code review, każdego fragmentu kodu, scrum, standupy, idealne flow pracy z zadaniami i git’em oraz automatyczne testy i deploy,
  • tworzyć z zaprojektowanych ekranów poprawnych komponentów React.js wraz z ich ostylowaniem za pomocą CSS3, SASS i HTML5,
  • pracować z doświadczonym zespołem programistycznym. Aktualnie to 6 osób zajmujących się samym Frontendem.
  • pisać projekt długofalowy, gdzie liczy się czysty i dobry kod a nie zlecenia „napisz i zapomnij”
  • pracować w zespole, który wspiera się wzajemnie
  • mieć możliwość skorzystania z pakietu medycznego i multikarnetu sportowego

Szukamy osoby, która:

  • zna podstawy Javascript i CSS.
  • chce się zaangażować i intensywnie rozwijać
  • jest precyzyjna i samodzielna,

Mile widziana (dodatkowe atuty):

  • znajomość React.js, Typescript, SASS
  • znajomość narzędzi tworzonych przez JetBrains,

Jeśli chcesz nauczyć się tego co w tworzeniu złożonych aplikacji Frontendowych najlepsze, opisz swoje doświadczenia i prześlij aplikację, klikając w przycisk poniżej:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)