Join our team

DevOps Engineer

Printbox

Printbox pozwala drukarniom uruchomić sprzedaż personalizowanych fotoproduktów online. Budujemy platformę SaaS, dzięki temu gwarantując naszym klientom stabilność i skalowalność. Współpracujemy zarówno z małymi firmami, jak i z liderami rynku w ponad 25 państwach na całym świecie. Tworzymy 30-osobowy silny zespół specjalistów, w którym stawiamy, na jakość, a nie ilość. Wierzymy, że podstawą sukcesu jest zgrany zespół utalentowanych i zaangażowanych osób.

Opis stanowiska:

Za pięknymi edytorami Printboxa stoi ciężka maszyneria obsługująca coraz większy ruch, ogromne ilości danych i pokrywając coraz większe regiony na mapie świata. Serwery Printboxa to dwa filary: backend edytorów (Python 3.5) i e-commerce (PHP 7) otoczone kilkunastoma serwisami przetwarzania zdjęć, renderowania, integracji z klientami, drukarniami itp. Stosujemy podejście hybrydowe – dedicated hosts i cloud. Jesteśmy w kilku DC na Świecie i kilku regionach AWS. Aktualnie za nasz backend odpowiada 6 zdolnych programistów potrzebujących silnego kompana, który bezpiecznie i szybko uruchomi ich kod w przestworzach internetu. Potrzebujemy osoby, która rozumie infrastrukturę i hardware, ale ma też smykałkę do programowania. Jak w każdej dziedzinie jesteśmy nastawieni na efektywność i jakość. Tylko dzięki zrozumieniu kodu i działania naszych aplikacji oraz zwinnych umiejętnościach automatyzacji jesteśmy w stanie znaleźć balans pomiędzy kosztami a stabilnością i niezawodnością działania naszych usług. A to nie lada wyzwanie.

Do produkcji softu wykorzystujemy najnowsze stabilne technologie. Cały stack jetbrains (od IDE, przez Upsource, Youtrack, Teamcity) i Ansible do automatyzacji zadań z naszym autorskim dynamicznym inventory. Bacznie obserwujemy nasze aplikacje przez Shinkena, New Relic'a i Sysdig Cloud.

To tylko część rzeczy, które pomagają nam tworzyć Printboxa – jesteśmy otwarci na zmiany i nowe pomysły. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, lub po prostu chcesz z nami ruszyć na podbój Świata zapraszamy na rozmowę!

Z nami będziesz:

  • tworzył narzędzia do usprawniania deploymentu i automatycznego skalowania aplikacji na AWS,
  • pracował z doświadczonymi programistami różnych technologii,
  • miał czas na dokładne przemyślenie, przedyskutowanie problemu oraz testowanie swojego dzieła,
  • odpowiadał za systemy monitoringu niezbędne do zapewnienia wysokiej dostępności naszych serwerów,
  • miał możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami i bibliotekami z jakimi zawsze marzyłeś pracować,
  • pracował w zespole, który wspiera się wzajemnie,
  • brał udział w wewnętrznych akademiach (nie tylko technicznych),
  • miał możliwość skorzystania z pakietu medycznego i karty sportowej,
  • pracować, patrząc przez okno na krakowski Rynek Główny,

Szukamy osoby, która:

  • zna Linux'a od podszewki,
  • ma doświadczenie w uruchamianiu i utrzymaniu aplikacji internetowych,
  • jest zmotywowana i dokładna,
  • jest samodzielna, ale potrafi pracować w zespole i lubi dzielić się wiedzą,
  • mile widziana znajomość Python’a,

Printbox jest firmą stworzoną przez developerów. Wiemy, co jest potrzebne, żeby efektywnie pracować. A do tego tworzymy zespół, który uwielbia to, co robi, razem zdobywa globalny rynek i się rozwija. Przy tym wszystkim nie zapominamy o odprężeniu przy CS’ie lub FIFIE.

Jeśli jesteś dobrym devopsem i chcesz czuć się świetnie idąc codziennie do pracy, prześlij swoją aplikację wypełniając formularz poniżej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)