Join our team

Junior React Native developer

Printbox

Printbox pozwala drukarniom uruchomić sprzedaż personalizowanych fotoproduktów online. Budujemy platformę SaaS, dzięki temu gwarantując naszym klientom stabilność i skalowalność. Współpracujemy zarówno z małymi firmami, jak i z liderami rynku w ponad 25 państwach na całym świecie. Tworzymy 30-osobowy silny zespół specjalistów, w którym stawiamy, na jakość, a nie ilość. Wierzymy, że podstawą sukcesu jest zgrany zespół utalentowanych i zaangażowanych osób.

Opis stanowiska:

Od wielu lat różne platformy próbowały umożliwić uruchamianie tego samego kodu na platformach iOS i Android. Dopiero jednak podejście zastosowane przez twórców React'a (Facebook), pozwala na tworzenie aplikacji, które są wydajne jak natywne, a jednocześnie oparte na tej samej bazie kodu.

Szukamy osoby, która też czuje siłę nowych możliwości jakie wnosi React Native. Która chce rozwijać się w przyszłościowych i wartościowych rozwiązaniach. A aplikacje jakie tworzy widzie na każdym zakątku świata.

Z nami będziesz:

  • tworzyć aplikacje React Native działające na całym świecie
  • pracować z doświadczonymi programistami różnych technologii
  • pracować w ułożonym i efektywnym środowisku, z ciągłym code review, pięknym procesem pracy z taskami i testami
  • korzystać z najlepszych narzędzi i najnowszych technologii. Nie dotkniesz SVN’a i przestarzałych bibliotek
  • pisać projekt długofalowy, gdzie liczy się czysty i dobry kod a nie zlecenia „napisz i zapomnij”
  • pracować w zespole, który wspiera się wzajemnie
  • mieć możliwość skorzystania z pakietu medycznego i multikarnetu sportowego

Szukamy osoby, która:

  • zna podstawy javascript, typescript lub actionscript
  • chce tworzyć aplikacje mobilne
  • jest samodzielna, zmotywowana i dokładna

Mile widziana (dodatkowe atuty):

  • znajomość React.js, Typescript, Actionscript
  • znajomość narzędzi tworzonych przez JetBrains,
  • znajomość ObjectiveC, Swift, Java

Printbox jest firmą stworzoną przez developerów. Wiemy, co jest potrzebne, żeby efektywnie pracować. A do tego tworzymy zespół, który uwielbia to, co robi, razem zdobywa globalny rynek i razem się rozwija. Przy tym wszystkim nie zapominamy o odprężeniu przy CS’ie, SCII, czy innych.

Jeśli chcesz korzystać z najciekawszego narzędzia do budowy aplikacji mobilnych i czuć się świetnie idąc codziennie do pracy, prześlij swoją aplikację wypełniając formularz poniżej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)