Join our team

Javascript / React developer, dla programistów innych technologii

Printbox

Printbox pozwala drukarniom uruchomić sprzedaż personalizowanych fotoproduktów online. Budujemy platformę SaaS, dzięki temu gwarantując naszym klientom stabilność i skalowalność. Współpracujemy zarówno z małymi firmami, jak i z liderami rynku w ponad 25 państwach na całym świecie. Tworzymy 30-osobowy silny zespół specjalistów, w którym stawiamy, na jakość, a nie ilość. Wierzymy, że podstawą sukcesu jest zgrany zespół utalentowanych i zaangażowanych osób.

Opis stanowiska:

Aplikacje działające w przeglądarce stają się jednym z najszybciej rozwijających się segmentów IT. Pojawiły się dobre i dojrzałe frameworki. Tworzenie takich aplikacji zaczęło być prawdziwą przyjemnością. Szukamy osób, które mają bogate doświadczenie programistyczne w innych technologiach, ale widząc rozwój Javascriptu, Reacta i TypeScripta, chciałyby się przebranżowić i nauczyć efektywnie korzystać z tej platformy.

My uwielbiamy korzystać z najlepszych technologii i w tym względzie nie akceptujemy kompromisów. Zrobiliśmy testy wszystkich poważnych narzędzi i jako nasz silnik widoków wybraliśmy Reacta. Jego doprawiliśmy naszym autorskim frameworkiem architektonicznym – ActionFlow. Żeby pisać szybko i bezbłędnie - dołożyliśmy Typescripta i potężny zestaw narzędzi do pisania testów automatycznych na każdym poziomie abstrakcji. Nie zatrzymujemy się na tym, cały czas usprawniamy nasze środowisko pracy. Nie pozwalamy nawet najmniejszej rutynie i niepotrzebnej pracy zostać z nami na dłużej. Sami określamy jak ma wyglądać nasze środowisko i narzędzia. A przez to, że z Printboxa korzystają firmy na całym świecie musimy mieć najwyższe standardy kodu i warsztatu jego tworzenia.

Wierzymy, że ważniejsze od znajomości samej biblioteki, istotniejsze jest odpowiednie doświadczenie programistyczne: tworzenie dobrej architektury, praca w zespole, wyłapywanie długfalowych błędów, dojrzałość programistyczna. Dlatego szukamy osób, które wykazują się tymi cechami, ale na razie nie mają (dużych, lub żadnych) doświadczeń z pisaniem aplikacji w HTML5.

Z nami będziesz:

  • korzystał z naszego efektywnego programu wdrażania się,
  • pracował z doświadczonymi programistami różnych technologii,
  • otrzymywał i aktywnie uczestniczył w code review,
  • korzystał z najlepszych narzędzi i najnowszych technologii. Nie dotkniesz SVN’a i przestarzałych bibliotek,
  • pisał projekt długofalowy, gdzie liczy się czysty i dobry kod, a nie zlecenia „napisz i zapomnij”,
  • mógł skorzystać z każdej nowinki, jaka pojawia się na rynku,
  • wolny od ciągłych zmian specyfikacji przez klientów. To my sami tworzymy backlog,
  • pracował w zespole, który wspiera się wzajemnie,
  • miał możliwość skorzystania z pakietu medycznego i multikarnetu sportowego,

Szukamy osoby, która:

  • ma minimum 3 letnie doświadczenie w programowaniu obiektowym.
  • mile widziane umiejętności związane z pisaniem części klienckich aplikacji (np. Swing, XAML),
  • pisze czytelny i dobrej jakości kod,
  • jest samodzielna, zmotywowana i dokładna.

Printbox jest firmą stworzoną przez developerów. Wiemy, co jest potrzebne, żeby efektywnie pracować. Do tego tworzymy zespół, który uwielbia to, co robi, razem zdobywa globalny rynek i razem się rozwija. Przy tym wszystkim nie zapominamy o odprężeniu przy CS’ie, SCII, czy innych.

Jeśli chcesz korzystać z tego, co w JS najlepsze i czuć się świetnie idąc codziennie do pracy, prześlij swoją aplikację wypełniając formularz poniżej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)